Views Arguments (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ
