Views Arguments (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Access type
ku: جۆری ڕێگاپێدان
