Views Arguments (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Views
lt: Vaizdai

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Child terms
lt: Dukeriniai terminai

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Permission
lt: Leidimai

en: Access type
lt: Prieigos tipas

en: Custom output for TRUE
lt: Savita TRUE išvestis

en: Custom output for FALSE
lt: Savita FALSE išvestis
