Views Arguments (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
