Views Arguments (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Views
pl: Widoki

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Roles
pl: Role

en: Fields
pl: Pola

en: OR
pl: LUB

en: Child terms
pl: Terminy podrzędne

en: AND
pl: I

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Access type
pl: Dostęp

en: Restrict user based on role
pl: Tylko użytkownicy o wybranych rolach

en: Restrict to the selected roles
pl: Tylko użytkownicy o wskazanych rolach

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
pl: Jeśli nie wybrano żadnej roli, wtedy nie będą one miały znaczenia.

en: Callback function
pl: Funkcja wywołania zwrotnego

en: Include destination
pl: Uwzględnij miejsce docelowe

en: Custom output for TRUE
pl: Własna wartość wyjściowa dla PRAWDY

en: Custom output for FALSE
pl: Własna wartość wyjściowa dla FAŁSZU

en: Fields to be included as links.
pl: Pola, które mają mieć postać odnośników.

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the link action.
pl: Dołącz parametr "destination" do donośnika aby przekierować użytkownika do pierwotnego widoku po zakończeniu działania odnośnika.
