Views Arguments (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Off
sk: Vypnúť

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Fields
sk: Polia

en: OR
sk: ALEBO

en: AND
sk: A

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Access type
sk: Typ prístupu

en: Restrict to the selected roles
sk: Obmedziť na vybrané kategórie používateľov

en: Custom output for TRUE
sk: Vlastný výstup pre TRUE

en: Custom output for FALSE
sk: Vlastný výstup pre FALSE
