Views Arguments (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش
