Views Arguments (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Off
vi: Tắt

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Roles
vi: Vai trò

en: Fields
vi: Các trường

en: AND
vi: VÀ

en: Permissions
vi: Quyền

en: Permission
vi: Quyền

en: Access type
vi: Kiểu truy cập
