Views Arguments (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Permissions
ast: Permisos
