Views Arguments (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Views
az: Görünüşlər

en: Access
az: İcazə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Fields
az: Sahələr

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Permissions
az: İcazələr

en: Permission
az: İcazə

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Access type
az: Giriş növü

en: Callback
az: Geri zəng et

en: Restrict user based on role
az: Rola görə istifadəçini məhdudlaşdırın

en: Restrict to the selected roles
az: Seçilmiş rollarla məhdudlaşdırın

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
az: Heç bir rol seçilməsə, istənilən roldan olan istifadəçilərə icazə veriləcək.
