Views Arguments (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Access
be: Доступ

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Fields
be: Палі

en: Arguments
be: Аргументы

en: Permissions
be: Правы

en: Permission
be: Дазвол

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Access type
be: Тып дасягу

en: Restrict to the selected roles
be: Абмежаваць да абраных роляў
