Views Arguments (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Views
bg: Изгледи

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Permissions
bg: Права

en: Permission
bg: Разрешение

en: Access type
bg: Тип на достъпа
