Views Arguments (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Fields
bn: ফিল্ড
