Views Arguments (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Access
ca: Accés

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Roles
ca: Rols

en: Fields
ca: Camps

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Permissions
ca: Permisos

en: Permission
ca: Permís

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Access type
ca: Tipus d'accés

en: Restrict user based on role
ca: Restringeix l'usuari basat en el rol

en: Restrict to the selected roles
ca: Restringeix als rols seleccionats

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
ca: Si no se selecciona cap rol, estaran permesos els usuaris de qualsevol rol.

en: Callback function
ca: Funció Callback

en: Include destination
ca: Incloure destinació

en: Custom output for TRUE
ca: Sortida personalitzada per al valor VERTADER

en: Custom output for FALSE
ca: Sortida personalitzada per al valor FALS

en: Fields to be included as links.
ca: Camps que s'inclouran com enllaç.
