Views Arguments (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Views
eo: Vidoj

en: Access
eo: Atingo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Permission
eo: Permeso

en: Access type
eo: Alira tipo

en: Custom output for TRUE
eo: Tajlorita eligo por "VERA"

en: Custom output for FALSE
eo: Tajlorita eligo por "MALVERA"
