Views Arguments (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Roles
fil: Mga papel

en: Permissions
fil: Mga pahintulot

en: - Select -
fil: - Pumili -
