Views Arguments (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Access
is: Atgongd

en: Custom
is: Sergjørt

en: Roles
is: Leiklutir

en: Permissions
is: Rættindi

en: Permission
is: Rættindi

en: Access type
is: Atgongdarslag
