Views Arguments (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
