Views Arguments (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Views
jv: View

en: Access
jv: Akses

en: Custom
jv: Kostum

en: Roles
jv: Parāgā

en: Fields
jv: Field

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Permission
jv: Kawenangan

en: - Select -
jv: - Pilih -
