Views Arguments (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Fields
kk: Өрістер

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Permission
kk: Құқық

en: Access type
kk: Рұқсат түрі
