Views Arguments (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Access type
km: ប្រភេទ​ការ​ចូលដំណើរការ
