Views Arguments (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: On
ml: ഓൺ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Access
ml: പ്രവേശനം
