Views Arguments (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Permission
ne: अनुमति

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
