Views Arguments (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Views
oc: Vistas

en: Access
oc: Accès

en: Off
oc: Desactivat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Fields
oc: Camps

en: Child terms
oc: Tèrmes enfants

en: Permission
oc: Dreit

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Access type
oc: Tipe d'accès

en: Restrict user based on role
oc: Restrénher l'utilizaire en se basant sul ròtle

en: Restrict to the selected roles
oc: Restrénher als ròtles seleccionats

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
oc: Se aucun ròtle n'est seleccionat, los utilizaires de n'importe quel rôle seràn autorizats.

en: Include destination
oc: Inclure la destinacion
