Views Arguments (7.x-1.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
