Views Arguments (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Access
ta: அணுகு

en: Off
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Permission
ta: அனுமதி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
