Views Arguments (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: False
th: เท็จ

en: Views
th: ดู

en: Access
th: การเข้าถึง

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Access type
th: ชนิดการเข้าถึง
