Views Arguments (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Custom
am: ብጁ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Access type
am: የመድረሻ አይነት

en: Custom output for TRUE
am: ለTRUE ብጁ ውፅአት

en: Custom output for FALSE
am: ለFALSE ብጁ ውፅአት
