Views Arguments (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Fields
et: Väljad

en: Arguments
et: Argumendid

en: Permissions
et: Õigused

en: Permission
et: Õigus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Access type
et: Juurdepääsu tüüp

en: Restrict user based on role
et: Piira kasutajat rolli põhiselt

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
et: Kui ühtegi rolli pole valitud, on kasutajad kõikidest rollidest lubatud.

en: Callback function
et: Callback funktsioon

en: Include destination
et: Lisa sihtkoht

en: Custom output for TRUE
et: Kohandatud väljund tõese tulemuse jaoks

en: Custom output for FALSE
et: Kohandatud väljund väära tulemuse jaoks

en: Fields to be included as links.
et: Kuvada väljad linkidena.
