Views Arguments (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Views
fi: Näkymät

en: Access
fi: Pääsy

en: Off
fi: Pois päältä

en: Custom
fi: Oma

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Fields
fi: Kentät

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Child terms
fi: Alitermit

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Access type
fi: Pääsytyyppi

en: Callback
fi: Paluufunktio

en: Restrict user based on role
fi: Rajoita käyttäjää roolipohjaisesti

en: Restrict to the selected roles
fi: Rajoita valittuihin rooleihin

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
fi: Kaikki roolit sallitaan mikäli rooleja ei ole valittuina.

en: Callback function
fi: Paluufunktio

en: Include destination
fi: Sisällytä kohde

en: Custom output for TRUE
fi: Muokattu tuloste arvolle TRUE

en: Custom output for FALSE
fi: Kustomoitu tuloste arvolle FALSE

en: Fields to be included as links.
fi: Kentät jotka sisällytetään linkkeinä.

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the link action.
fi: Sisällytä "kohde" parametri linkkiin palauttamaan käyttäjän alkuperäiseen näkymään linkin toiminnon suorittamisen jälkeen.
