Views Arguments (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Views
he: היבטים

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Fields
he: שדות

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Permissions
he: הרשאות

en: Permission
he: הרשאה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Access type
he: סוג גישה

en: Restrict user based on role
he: הגבל משתמש לפי תפקיד

en: Restrict to the selected roles
he: הגבל לתפקידים הבחורים

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
he: אם לא נבחרו תפקידים, תהיה הרשאה למשתמשים מכל תפקיד.
