Views Arguments (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Views
nl: Overzichten

en: Access
nl: Toegang

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Fields
nl: Velden

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Access type
nl: Toegangstype

en: Restrict user based on role
nl: Gebruiker op basis van rol beperken

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
nl: Als er geen rollen geselecteerd zijn, worden gebruikers van iedere rol toegestaan.

en: Views arguments
nl: Views argumenten

en: Callback function
nl: Callback-functie

en: Include destination
nl: Bestemming toevoegen

en: Custom output for TRUE
nl: Aangepaste uitvoer voor TRUE

en: Custom output for FALSE
nl: Aangepaste uitvoer voor FALSE

en: Fields to be included as links.
nl: Velden die als link worden opgenomen.

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the link action.
nl: Voeg een 'destination' parameter toe aan de link om de gebruiker, nadat de linkactie is voltooid, terug te laten keren naar de oorspronkelijke weergave.
