Views Arguments (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: On
fa: روشن

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Views
fa: نماها

en: Access
fa: دسترسی

en: Off
fa: خاموش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Fields
fa: میدانها

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Permission
fa: مجوز

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Access type
fa: نوع دسترسی

en: Include destination
fa: افزودن مقصد

en: Custom output for TRUE
fa: خروجی سفارشی برای TRUE

en: Custom output for FALSE
fa: خروجی سفارشی برای FALSE
