Views Arguments (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Roles
sr: Улоге

en: Custom output for TRUE
sr: Произвољан излаз за ТАЧНО

en: Custom output for FALSE
sr: Произвољан излаз за НЕТАЧНО
