Views Arguments (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
