Views Arguments (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Access
cy: Mynediad

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Custom
cy: Addasu

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Fields
cy: Meysydd

en: Arguments
cy: Argiau

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Permission
cy: Caniatâd

en: Access type
cy: Math o fynediad
