Views Arguments (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Views
eu: Bistak

en: Access
eu: Atzipena

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Permission
eu: Baimena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Access type
eu: Atzipen mota
