Views Arguments (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Views
gl: Vistas

en: Access
gl: Acceso

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Fields
gl: Campos

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Permissions
gl: Permisos

en: Permission
gl: Permiso

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Access type
gl: Tipo de acceso

en: Restrict user based on role
gl: Restrinxir usuario baseándose no rol

en: Restrict to the selected roles
gl: Restrinxir aos roles seleccionados

en: Include destination
gl: Incluír destino

en: Custom output for TRUE
gl: Personalizar saída para verdadeiro

en: Custom output for FALSE
gl: Personalizar saída para FALSO
