Views Arguments (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Access
hr: Pristup

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Fields
hr: Polja

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Access type
hr: Tip pristupa
