Views Arguments (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Views
hu: Nézetek

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Fields
hu: Mezők

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Child terms
hu: Gyerek kifejezések

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Permission
hu: Jogosultság

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Access type
hu: Hozzáférési típus

en: Callback
hu: Visszahívás

en: Restrict user based on role
hu: Felhasználó korlátozása szerepkör alapján

en: Restrict to the selected roles
hu: Korlátozás a kiválasztott szerepkörökre

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
hu: Ha nincsenek szerepkörök kiválasztva, akkor bármilyen szerepkörbe tartozó felhasználó megengedett.

en: Callback function
hu: Visszahívandó függvény

en: Include destination
hu: Cél befoglalása

en: Custom output for TRUE
hu: Egyéni kimenet IGAZ esetén

en: Custom output for FALSE
hu: Egyéni kimenet HAMIS esetén

en: Fields to be included as links.
hu: A mezők hivatkozásként szerepeljenek

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the link action.
hu: Egy érkezési paraméter belefoglalása a hivatkozásba, ami visszahozza a látogatót az eredeti nézethez a hivatkozott művelet végrehajtása után.
