Views Arguments (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Views
is: Gagnasýn

en: Access
is: Aðgangur

en: Off
is: Af

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Roles
is: Hlutverk

en: Fields
is: Svæði

en: Arguments
is: Rök

en: Permissions
is: Réttindi

en: Permission
is: Réttindi

en: - Select -
is: - Velja -
