Views Arguments (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Fields
ka: ველები

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Permission
ka: უფლება
