Views Arguments (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Fields
lv: Lauki

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Permission
lv: Atļauja

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Access type
lv: Piekļuves veids

en: Callback
lv: Atsaukums

en: Restrict user based on role
lv: Ierobežot lietotāju atkarībā no lomas

en: Restrict to the selected roles
lv: Ierobežot tikai atlasītajām lomām

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
lv: Ja nav atlasīta neviena loma, tiks atļauts jebkuras lomas lietotājiem.
