Views Arguments (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: False
mn: Худал

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Access
mn: Хандалт

en: Roles
mn: Үүргүүд
