Views Arguments (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Off
nn: Av

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Roles
nn: Roller

en: Fields
nn: Felt

en: Arguments
nn: Argument

en: Permissions
nn: Rettar
