Views Arguments (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Views
ps: ليدنې

en: Access
ps: لاس رسی

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Permissions
ps: اجازې

en: Permission
ps: اجازه

en: - Select -
ps: - غوره -
