Views Arguments (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Access type
sl: Tip dostopa
