Views Arguments (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Permission
sq: Të drejta

en: Access type
sq: Lloji i hyrjes
