Views Arguments (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Views
ur: ویوز

en: Access
ur: رسائی

en: Roles
ur: رولز
