Views base url (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Fields
ar: الحقول

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Link class
ar: صنف الرابط

en: Display as link
ar: عرض كرابط

en: @argument title
ar: عنوان @argument

en: @argument input
ar: مُدخل @argument
